Witryna 1w1s, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przeszklona witryna prezentuje się dobrze jako samodzielna bryła jak również w połączeniu z innymi meblami. Idealnie nadaje się do wyeksponowania dekoracyjnych przedmiotów w salonie lub pokoju dziennym, czy też pochwalenia się zastawą stołową w jadalni. Witryna z kolekcji GRESS dodatkowo posiada szufladę. Prosta forma przypadnie do gustu wszystkim, którzy preferują nieprzesadzone aranżacje wnętrz. Tak jak wszystkie meble z kolekcji GRESS również ona posiada ozdobne ryflowania.
Możliwość montażu szafki jako lewa lub prawa
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 62,8 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 192 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.