Szafka nocna 1s, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
W pełni umeblowana sypialnia musi być wyposażona w szafki nocne. Bryła z kolekcji GRESS jest bardzo minimalistyczna a jednocześnie funkcjonalna. Posiada szufladę, która potrzebna jest na wszelkie drobiazgi niezbędne przed snem. Blat sprawdzi się jako miejsce, na którym spocznie tradycyjny zegarek z budzikiem lub mała lampka nocna. Tak jak wszystkie meble z kolekcji GRESS również ta szafka nocna posiada ozdobne ryflowania.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 62,8 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.