Komoda z barkiem 2w3s1b, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozbudowana komoda GRESS 2w3s1b to idealny mebel do salonu, pokoju dziennego lub jadalni. Tym co ją wyróżnia jest barek. Oprócz niego jak przystało na każdą komodę jej wnętrze wypełniają szuflady i półki. Przeszklone fronty pozwolą wyeksponować dodatki lub dekoracje. Dzięki temu uzyskano mebel funkcjonalny, a jednocześnie oryginalny i dobrze się prezentujący. Jak wszystkie meble z kolekcji GRESS również tą komodę zdobią ryflowane listwy nadające specyficzny i niepowtarzalny charakter.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 140 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 118 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.