Komoda 2d4s, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda GRESS wyposażona jest w szafki zamykane na fronty i szuflady. Prosta forma przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu. Idealnie sprawdzi się w aranżacji pomieszczeń takich jak: pokój dzienny, salon, przedpokój, sypialnia, gabinet lub pokój młodzieżowy. Elegancja jasnego dekoru oraz wyrazistość ryflowanych zdobień to charakterystyczny wyróżnik tej kolekcji mebli. Kolor tych mebli naturalnie łączy się z szeroką gamą barw farb oraz tapet jakie możemy zastosować na ścianach pomieszczeń.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 140 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.