Regał 1d1s, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oryginalny regał kolekcji GRESS wyróżnia się przede wszystkim wielofunkcyjnością. Posiada półki zamykane na front oraz pojemną szufladę. Regał ten może stanowić samodzielny element lub należeć do kompletu mebli salonowych, pokoju dziennego, jadalni czy pokoju młodzieżowego. Tak jak wszystkie meble z kolekcji GRESS, również ten regał posiada ozdobne ryflowania, które są znakiem rozpoznawczym tej kolekcji.
Możliwość dowolnego montażu szafki jako prawej lub lewej.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 62,8 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 192 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.