Szafa 2d1s, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Meblem niezbędnym w sypialni, pokoju młodzieżowym, dziecięcym lub w garderobie jest duża pojemna szafa, która pomieści wiele niezbędnych rzeczy przede wszystkim ubrań i dodatków. Szafa z kolekcji GRESS oprócz dużej przestrzeni przeznaczonej na wiszące ubrania posiada również półkę i pojemną szufladę. Ozdobne ryflowania dodają jej oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Przeznaczona jest zarówno dla tradycyjnych rozwiązań, jak i nowocześnie urządzonych przestrzeni.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | dąb sonoma |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Szerokość | 92,8 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość | 192 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.