Szafa 3d3s, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Meblując sypialnię, garderobę lub przedpokój klienci kierują się przede wszystkim funkcjonalnością i wygodą. Z szafą trzydrzwiową GRESS uzyskanie dużej ilości miejsca na swoją odzież jest gwarantowane. Za jednymi drzwiami kryją się półki, pozostała przestrzeń to drążek na wieszaki. Dodatkowo szafa posiada trzy szuflady. A dodatkowo mebel ten jest oryginalny dzięki nietuzinkowym ozdobnym ryflowaniom, które wyróżniają całą kolekcję GRESS. Obok takiego mebla nikt nie przejdzie obojętnie.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | dąb sonoma |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Szerokość | 160,8 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość | 192 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.