Łoże 160, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Podstawowym i najważniejszym meblem w każdej sypialni jest wygodne łoże. Urządzając pokój przeznaczony do snu i odpoczynku znakomicie sprawdzi się system GRESS. Perfekcyjne wykończenie, materiały o wysokiej jakości oraz oryginalny design sprawią, że aranżacja wnętrza kolekcją GRESS będzie samą przyjemnością a efekt zachwyci niejednego miłośnika oryginalnych wnętrz. Łóżko posiada cechę charakterystyczną mebli GRESS czyli ozdobne ryflowania.
- Łóżko nie posiada stelaża pod materac (wymagany stelaż: 160x200).
- Łóżko nie posiada pojemnika na pościel.
- W cenę łóżka nie jest wliczony materac, wymagany rozmiar materaca 160x200.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | płyta meblowa laminowana |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Szerokość | 181 cm |
| Długość | 205 cm |
| Wysokość całkowita | 70 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.