Szafka RTV 3s/160, dąb sonoma, kolekcja Gress
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka RTV z kolekcji GRESS jest przeznaczona do tego by postawić na niej telewizor a to za sprawą dużego wytrzymałego blatu. Dodatkowo mebel posiada trzy półki otwarte, które z pewnością pomieszczą wszelki sprzęt audio i video. Natomiast trzy pojemne szuflady będą doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Staranne wykończenie i wysokiej jakości materiały dają gwarancję pełnego zadowolenia z tej szafki. Tak jak wszystkie meble z kolekcji GRESS również ona posiada ozdobne ryflowania.
Dane techniczne systemu Gress:
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
- Listwy: MDF, ryflowane
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Nogi: srebrne, plastikowe
- Uchwyty: srebrne, plastikowe
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Ryflowane listwy stanowią ozdobę mebla.
+ Dodatkową ozdobą są ryflowania niektórych frontów.
+ Nóżki w kolorze uchwytów stanowią delikatny akcent bryły.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 160,8 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.