Witryna 1d1w1s, kasztan nairobi / onyx, kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Do aranżacji wnętrz polecamy witrynę 1d1w1s z kolekcji Jazz. Za przeszkloymi drzwiami znajdują się 3 półki z płyty, które sprawdzą się zarówno do przechowywania zastawy, jak i książek, tworząc tym samym elegancka biblioteczkę. Natomiast szuflada oraz szafka z pełnymi drzwiczkami mogą znaleźć zastosowanie jako schowek na kuchenne ściereczki lub inne drobne przedmioty.
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | kasztan nairobi / onyx |
| Szerokość | 56 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.