Regał otwarty 1d1s, kasztan nairobi / onyx, kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regał otwarty 1d1s to idealne miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy w domu. Otwarte i wygodne półki to miejsce na książki, strefa za drzwiczkami zagwarantuje Ci komfortowe przechowywanie, natomiast szuflada zapewni miejsce wszystkim drobnym przedmiotom. Regał świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w Twoim domu - gabinet, salon, pokój dzienny czy młodzieżowy. Uniwersalna i delikatna kolorystyka mebla idealnie współgra z pełną paletą barw ścian.
Ułożenie kilku regałów w rzędzie stworzy biblioteczkę na Twoje ulubione książki.
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | kasztan nairobi / onyx |
| Szerokość | 56 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.