Łóżko 2s/90, kasztan nairobi / onyx, kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Praktyczne, zamknięte z 3 stron łóżko Jazz będzie idealne do postawienia w rogu w pokoju nastolatka. Świetnie sprawdzi się jako funkcjonalna sofka. Łóżko zawiera dwie szuflady, które idealnie nadadzą się do przechowywanie pościeli oraz drobiazgów. Uniwersalna, delikatna kolorystyka mebla idealnie dopasuje się do każdego koloru ściany. Szuflady posiadają wewnętrzny frez zamiast tradycyjnego uchwytu.
Informacje dodatkowe:
- Łóżko nie posiada materaca, wymagany rozmiar materaca 90x200.
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 90/200 |
| Materiał | płyta meblowa laminowana |
| Pojemnik na pościel | Szuflada/szuflady |
| Szerokość | 94,8cm |
| Długość | 204,9 cm |
| Wysokość całkowita | 71,4 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.