Komoda 4s, kasztan nairobi/onyx, kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prosta komoda 4s z szufladami z kolekcji Jazz idealnie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach w domu. Komoda składa się z 4 szuflad, które są bez uchwytów. Uniwersalna, delikatna kolorystyka mebla idealnie dopasuje się do każdego koloru ściany.
Zawieszenie półki nad komodą sprawia, że kompozycja staje się kompletna i estetyczna, a Ty zyskujesz więcej miejsca!
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | kasztan nairobi / onyx |
| Szerokość | 86,6 cm |
| Głębokość | 40,3 cm |
| Wysokość | 95,2 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.