Stół rozkładany 130/175, kasztan nairobi / onyx, kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stoły i ławy są niezbędną częścią gabinetów, salonów, home office, a nawet kuchni. Mebel zapewnia dużą przestrzeń, co umożliwia postawienie na nim wielu przedmiotów. Stabilna konstrukcja jest bardzo praktyczna i funkcjonalna, sprawdzi się podczas imprez lub spotkań rodzinnych. Dzięki możliwości rozłożenia stołu może pomieścić on od sześciu do ośmiu osób. Zachęcamy do stworzenia własnej aranżacji i zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji JAZZ.
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Konstrukcja | płyta meblowa laminowana 22mm |
| Kolor | kasztan nairobi / onyx |
| Szerokość | 132/175cm |
| Głębokość | 80 cm |
| Wysokość | 76,7 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.