Szafa narożna 2d, kasztan nairobi , kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafa narożna 2d z kolekcji JAZZ wyróżnia się ciemnymi sękami, które podkreślają jasny dekor mebla, doskonale wpasuje się w każdy rodzaj aranżacji. Szafa jest ważną częścią każdej sypialni, dzięki swojej dużej pojemności pomieści ogromną ilość ubrań ręczników oraz pościeli. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z innymi meblami z kolekcji takimi jak komoda lub półka. Zachęcamy do stworzenia własnej kompozycji i zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji JAZZ.
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | kasztan nairobi |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Szerokość | 101,3 cm |
| Głębokość | 101,3 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.