Szafka RTV 1d1s/125, kasztan nairobi/onyx, kolekcja Jazz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szafka RTV 1d1s/125 z kolekcji Jazz pomoże Ci zorganizować przestrzeń wokół telewizora. Wszyscy posiadamy w domu pełno płyt DVD i kabli do aparatów, dekoderów, ładowarek oraz innych akcesoriów do sprzętów elektronicznych. Zazwyczaj nie mamy na nie wyznaczonego jednego miejsca, dlatego naszą propozycją jest szafka RTV Jazz z szufladą, półką otwartą oraz szafką z drzwiczkami, które umożliwią Ci rozwiązanie problemu! Wszystkie akcesoria, gadżety, czy płyty będą w jednym miejscu.
Dane techniczne systemu Jazz:
- Fronty:płyta meblowa laminowana
- Korpusy: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Blaty: płyta meblowa laminowana pogrubiana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe/wewnętrzne frezy
- Nóżki: plastikowe
* Kolor: kasztan nairobi / onyx
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Zastosowanie dwóch kolorów frontów w jednej bryle.
+ Prosta i minimalistyczna forma dodaje meblom surowości.
+ Delikatne i pogrubione boki mebla.
+ Dwa warianty otwierania drzwi w jednej bryle (metalowe uchwyty i wewnętrzne frezy do otwierania) szuflad).
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | kasztan nairobi / onyx |
| Szerokość | 126,6 cm |
| Głębokość | 40,3 cm |
| Wysokość | 52,4 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.