Łóżko 2s/90s, dąb artisan, kolekcja Ayson
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Łóżko z szufladami AYSON to świetne rozwiązanie do pokoju młodzieżowego, ponieważ posiada dodatkową przestrzeń do przechowywania. Jest także zamknięte z trzech stron, więc może pełnić funkcję sofy. Ciekawa forma przypadnie do gustu miłośnikom tego, co funkcjonalne. Łóżko z szufladami AYSON idealnie sprawdzi się w aranżacji pomieszczeń takich jak: sypialnia lub pokój młodzieżowy. Drewniany deseń kolekcji z pewnością ociepli wnętrze, w którym znajdzie się AYSON. Wyraźne sęki podkreślają naturalny wygląd kolekcji, który dodatkowo jest urozmaicony prostymi czarnymi uchwytami.
Łóżko nie posiada materaca, wymagany materac 90x200.
Dane techniczne systemu Ayson:
- Blat: płyta meblowa laminowana pogrubiana 22mm
- Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
- Uchwyty: plastikowe
- Korpus: płyta meblowa laminowana pogrubiana, obrzeże PCV
- Fronty: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
* Kolor: dąb artisan
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Czarne metalowe uchwyty podkreślają styl mebla.
+ Pogrubiane boki i blat stanowią gustowną oprawę dla brył.
+ Prosta forma oraz wyraźne sęki mebli sprawią, że aranżacje będą niepowtarzalne.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 90/200 |
| Materiał | płyta meblowa laminowana |
| Pojemnik na pościel | Szuflada/szuflady |
| Szerokość | 94,4 cm |
| Długość | 206,4 cm |
| Wysokość całkowita | 71 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.