Witryna niska 1d1w2s, biała, kolekcja Brandson
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Witryna to wielofunkcyjny mebel, który może stać się wygodną biblioteczką, miejscem na ciekawe dekoracje lub przestrzenią na dokumenty biurowe. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli została przełamana punktowymi, czarnymi uchwytami. Kolekcja BRANDSON zaprojektowana została tak, aby jej tradycyjny charakter był ponadczasowy, a przy tym funkcjonalny, ponieważ białe meble pasują do każdego wnętrza i każdego koloru ścian. Witryny doskonale uzupełniają takie pomieszczenia jak: salon, pokój dzienny, korytarz, sypialnia, gabinet, home office, pokój młodzieżowy, a nawet jadalnia!
Dane techniczne systemu Brandson:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Wieniec górny ozdobny MDF
- Fronty: płyta MDF + płycina MDF
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Uchwyty: metalowe
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Fronty w formie ramiaka podkreślają stylistykę kolekcji.
+ Punktowe, delikatne uchwyty stanowią element ozdobny brył.
+ Ozdobne wieńce górne z MDF dodają bryłom szyku i elegancji.
+ W przeszkleniach zastosowano szkło hartowane.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Szerokość | 81 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 129 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.