Komoda 2s, biała, kolekcja Brandson
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda BRANDSON wyposażona jest w w dwie szuflady. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli została przełamana punktowymi, czarnymi uchwytami. Kolekcja BRANDSON zaprojektowana została tak, aby jej tradycyjny charakter był ponadczasowy, a przy tym funkcjonalny, ponieważ białe meble pasują do każdego wnętrza i każdego koloru ścian. Ta niewielka komoda świetnie pasuje do wieszaka z kolekcji BRANDSON, ponieważ takie zestawienie stanowi idealną kompozycję do przedpokoju.
Komodę polecamy do wieszaka 80 z tej samej kolekcji.
Dane techniczne systemu Brandson:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Wieniec górny ozdobny MDF
- Fronty: płyta MDF + płycina MDF
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Uchwyty: metalowe
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Fronty w formie ramiaka podkreślają stylistykę kolekcji.
+ Punktowe, delikatne uchwyty stanowią element ozdobny brył.
+ Ozdobne wieńce górne z MDF dodają bryłom szyku i elegancji.
+ W przeszkleniach zastosowano szkło hartowane.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Szerokość | 81 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.