Szafa 2d2s, biała, kolekcja Brandson
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Meblem niezbędnym w sypialni, pokoju młodzieżowym, dziecięcym lub w garderobie jest duża pojemna szafa, która pomieści wiele niezbędnych rzeczy przede wszystkim ubrań i dodatków. Szafa z kolekcji BRANDSON oprócz dużej przestrzeni przeznaczonej na wiszące ubrania posiada również pojemne szuflady. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowych półek do szafy. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli została przełamana punktowymi, czarnymi uchwytami. Kolekcja BRANDSON zaprojektowana została tak, aby jej tradycyjny charakter był ponadczasowy, a przy tym funkcjonalny, ponieważ białe meble pasują do każdego wnętrza i każdego koloru ścian.
Dane techniczne systemu Brandson:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Wieniec górny ozdobny MDF
- Fronty: płyta MDF + płycina MDF
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Uchwyty: metalowe
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Fronty w formie ramiaka podkreślają stylistykę kolekcji.
+ Punktowe, delikatne uchwyty stanowią element ozdobny brył.
+ Ozdobne wieńce górne z MDF dodają bryłom szyku i elegancji.
+ W przeszkleniach zastosowano szkło hartowane.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Szerokość | 81 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 196 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.