Komoda 2d4s, biała, kolekcja Brandson
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda BRANDSON wyposażona jest w półki zamykane na fronty oraz szuflady. Idealnie sprawdzi się w aranżacji pomieszczeń takich jak: pokój dzienny, salon, przedpokój, sypialnia, gabinet lub pokój młodzieżowy. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli została przełamana punktowymi, czarnymi uchwytami. Kolekcja BRANDSON zaprojektowana została tak, aby jej tradycyjny charakter był ponadczasowy, a przy tym funkcjonalny, ponieważ białe meble pasują do każdego wnętrza i każdego koloru ścian.
Dane techniczne systemu Brandson:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Wieniec górny ozdobny MDF
- Fronty: płyta MDF + płycina MDF
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Uchwyty: metalowe
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Fronty w formie ramiaka podkreślają stylistykę kolekcji.
+ Punktowe, delikatne uchwyty stanowią element ozdobny brył.
+ Ozdobne wieńce górne z MDF dodają bryłom szyku i elegancji.
+ W przeszkleniach zastosowano szkło hartowane.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Szerokość | 119 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.