Witryna 1d1w1s, dąb sonoma, kolekcja Damis
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przeszklona witryna prezentuje się dobrze jako samodzielna bryła jak również w połączeniu z innymi meblami. Idealnie nadaje się do wyeksponowania dekoracyjnych przedmiotów w salonie lub pokoju dziennym, czy też pochwalenia się zastawą stołową w jadalni. Witryna z kolekcji DAMIS dodatkowo posiada szufladę oraz półkę zamykaną frontem. Prosta forma przypadnie do gustu wszystkim, którzy preferują nieprzesadzone aranżacje wnętrz.
Dane techniczne systemu Damis:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Fronty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Uchwyty: plastikowe, srebrne
- Nóżki: plastikowe, srebrne
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Wyraziste uchwyty i szeroka listwa blatu.
+ Uniwersalna, zawsze modna kolorystyka mebli.
+ Charakterystyczna szeroka listwa po jednej stronie bryły.
+ Kolekcja oferuje szeroki wybór funkcjonalnych regałów.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 203 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.