Regał otwarty 1d1s, dąb sonoma, kolekcja Damis
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regał DAMIS z otwartymi i zamykanymi półkami oraz z szufladą to idealne miejsce na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Jasny kolor dąb sonoma i uniwersalne uchwyty dodają bryle surowości a tym samym otwierają szerokie możliwości aranżacji wnętrz w zależności od upodobań użytkowników. Dodając do tego prostą formę i minimalistyczny design otrzymujemy mebel, który może znaleźć się w wyposażeniu każdego pokoju dziennego, jadalni, pokoju młodzieżowego lub przedpokoju.
Dane techniczne systemu Damis:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Fronty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Uchwyty: plastikowe, srebrne
- Nóżki: plastikowe, srebrne
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Wyraziste uchwyty i szeroka listwa blatu.
+ Uniwersalna, zawsze modna kolorystyka mebli.
+ Charakterystyczna szeroka listwa po jednej stronie bryły.
+ Kolekcja oferuje szeroki wybór funkcjonalnych regałów.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 203 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.