Regał 2d2s dąb sonoma, kolekcja Damis
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Jednym z najczęściej wykorzystywanych mebli podczas urządzania wnętrz jest regał. Kolekcja DAMIS posiada w swojej kolekcji szeroką gamę mebli tego typu, wśród których każdy znajdzie coś co przypadnie mu do gustu. Regał 2d2s zbudowany jest z półek otwartych, które znakomicie wyeksponują wszelkiego typu dodatki i dekoracje, oraz półek zamkniętych tradycyjnymi frontami przeznaczonych do przechowywania. Dodatkowo regał ma szuflady. Mebel ten dedykowany jest do pomieszczeń takich jak salon, pokój dzienny, jadalnia, gabinet lub przedpokój.
Dane techniczne systemu Damis:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Fronty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Uchwyty: plastikowe, srebrne
- Nóżki: plastikowe, srebrne
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Wyraziste uchwyty i szeroka listwa blatu.
+ Uniwersalna, zawsze modna kolorystyka mebli.
+ Charakterystyczna szeroka listwa po jednej stronie bryły.
+ Kolekcja oferuje szeroki wybór funkcjonalnych regałów.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 203 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.