Regał z barkiem 1d1s1b, dąb sonoma, kolekcja Damis
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozbudowany regał 1d1s1b z kolekcji DAMIS to idealny mebel do salonu, pokoju dziennego lub jadalni. Tym co go wyróżnia jest barek. Oprócz niego jak przystało na każdy regał posiada otwarte i zamknięte na front półki oraz szufladę. Dzięki temu uzyskano mebel funkcjonalny, a jednocześnie oryginalny i dobrze się prezentujący.
Dane techniczne systemu Damis:
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Korpus: płyta meblowa laminowana
- Fronty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Uchwyty: plastikowe, srebrne
- Nóżki: plastikowe, srebrne
* Kolor: dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Wyraziste uchwyty i szeroka listwa blatu.
+ Uniwersalna, zawsze modna kolorystyka mebli.
+ Charakterystyczna szeroka listwa po jednej stronie bryły.
+ Kolekcja oferuje szeroki wybór funkcjonalnych regałów.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | dąb sonoma |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 164 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.