Witryna 1d1w1s, biały połysk, kolekcja Lingo
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Witryna to wielofunkcyjny mebel, który może stać się wygodną biblioteczką, miejscem na ciekawe dekoracje lub przestrzenią na dokumenty biurowe. Witryny doskonale uzupełniają takie pomieszczenia jak: salon, pokój dzienny, korytarz, sypialnia, gabinet, home office, pokój młodzieżowy, a nawet jadalnia. Witryna z kolekcji LINGO posiada dodatkowo szufladę. Kolekcja mebli LINGO usatysfakcjonuje każdego wielbiciela nienagannej prostoty w nowoczesnej odsłonie. Klasyczna forma kolekcji w uniwersalnym białym kolorze daje szereg możliwości na umeblowanie niemal każdego wnętrza w Twoim domu.
W meblu możliwe jest zamontowanie drzwi po prawej lub lewej stronie.
Dane techniczne systemu Lingo:
- Fronty: płyta MDF oklejona folią PCV wysoki połysk
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
- Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Nowoczesna i minimalistyczna.
+ Szerokie blaty wysunięte na czoło brył pełnią funkcję ozdobną.
+ Szerokie boczne listwy sprawiają, że meble są jeszcze bardziej stabilne.
+ Kolekcja o wykończeniu na wysoki połysk rozświetli każde wnętrze.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | biały połysk |
| Szerokość | 68 cm |
| Głębokość | 41,5 cm |
| Wysokość | 202 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.