Komoda 2d3s, biały połysk, kolekcja Lingo
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda stała się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Ta z kolekcji LINGO idealnie sprawdzi się w aranżacji pomieszczeń takich jak: pokój dzienny, salon, przedpokój, sypialnia, gabinet, home office lub pokój młodzieżowy. Klasyczna forma kolekcji w uniwersalnym białym kolorze daje szereg możliwości na umeblowanie niemal każdego wnętrza w Twoim domu. Pojemne szuflady, wygodne półki i połyskujące, białe fronty czynią komodę LINGO idealnym dopełnieniem aranżacji Twojego domu. Kolekcja mebli LINGO usatysfakcjonuje każdego wielbiciela nienagannej prostoty w nowoczesnej odsłonie.
Dane techniczne systemu Lingo:
- Fronty: płyta MDF oklejona folią PCV wysoki połysk
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
- Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Nowoczesna i minimalistyczna.
+ Szerokie blaty wysunięte na czoło brył pełnią funkcję ozdobną.
+ Szerokie boczne listwy sprawiają, że meble są jeszcze bardziej stabilne.
+ Kolekcja o wykończeniu na wysoki połysk rozświetli każde wnętrze.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | biały połysk |
| Szerokość | 156 cm |
| Głębokość | 41,5 cm |
| Wysokość | 84,5 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.