Szafa 4d, biały połysk, kolekcja Lingo
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Meblem niezbędnym w sypialni, pokoju młodzieżowym, dziecięcym lub w garderobie jest duża, pojemna szafa, która pomieści wiele niezbędnych rzeczy przede wszystkim ubrań i dodatków. Szafa z kolekcji LINGO oprócz dużej przestrzeni przeznaczonej na wiszące ubrania posiada również dodatkowe półki zamknięte białymi frontami. Biały mebel świetnie sprawdzi się także jako niezależny dodatek do innych kolekcji. Klasyczna forma kolekcji w uniwersalnym białym kolorze daje szereg możliwości na umeblowanie niemal każdego wnętrza w Twoim domu.
Dane techniczne systemu Lingo:
- Fronty: płyta MDF oklejona folią PCV wysoki połysk
- Korpusy: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
- Blaty: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
- Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
* Kolor: biały
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Nowoczesna i minimalistyczna.
+ Szerokie blaty wysunięte na czoło brył pełnią funkcję ozdobną.
+ Szerokie boczne listwy sprawiają, że meble są jeszcze bardziej stabilne.
+ Kolekcja o wykończeniu na wysoki połysk rozświetli każde wnętrze.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały połysk |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Szerokość | 106 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość | 202 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.