Szafa narożna 2d, sosna vintage, kolekcja Magellan
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Meblem niezbędnym w sypialni, pokoju młodzieżowym, dziecięcym lub w garderobie jest duża pojemna szafa, która pomieści wiele niezbędnych rzeczy przede wszystkim ubrań i dodatków. Szafa narożna z kolekcji MAGELLAN oprócz dużej przestrzeni przeznaczonej na wiszące ubrania posiada również mnóstwo półek. Ciekawa forma przypadnie do gustu miłośnikom stylu marynistycznego. Metalowe zdobienia i uchwyty zwiększają atrakcyjność kolekcji i wspaniale odznaczają się na jasnym dekorze sosny vintage.
Dane techniczne systemu Magellan:
- Korpusy: płyta meblowa laminowana
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe, mosiądz
- Dodatkowe okucia narożników: metalowe, mosiądz
* Kolor: sosna vintage
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Metalowe okucia na rogach brył sprawiają, że aranżacje są niebanalne.
+ Oryginalne, mosiężne uchwyty podkreślają charakter mebli.
+ Fronty z listwą MDF podnoszą walor estetyczny tej kolekcji.
+ Kolekcja zaprojektowana z naciskiem na design i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | sosna vintage |
| Typ drzwi | Uchylne |
| Szerokość | 101 cm |
| Głębokość | 101 cm |
| Wysokość | 202,8 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.