Komoda 4s, sosna vintage, kolekcja Magellan
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda MAGELLAN wyposażona jest w szafki zamykane na fronty i szuflady. Ciekawa forma przypadnie do gustu miłośnikom stylu marynistycznego. Idealnie sprawdzi się w aranżacji pomieszczeń takich jak: pokój dzienny, salon, przedpokój, sypialnia, gabinet lub pokój młodzieżowy. Metalowe zdobienia i uchwyty zwiększają atrakcyjność kolekcji i wspaniale odznaczają się na jasnym dekorze sosny vintage.
Dane techniczne systemu Magellan:
- Korpusy: płyta meblowa laminowana
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe, mosiądz
- Dodatkowe okucia narożników: metalowe, mosiądz
* Kolor: sosna vintage
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Metalowe okucia na rogach brył sprawiają, że aranżacje są niebanalne.
+ Oryginalne, mosiężne uchwyty podkreślają charakter mebli.
+ Fronty z listwą MDF podnoszą walor estetyczny tej kolekcji.
+ Kolekcja zaprojektowana z naciskiem na design i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Szuflady | tak |
| Kolor | sosna vintage |
| Szerokość | 86,6 cm |
| Głębokość | 40,3 cm |
| Wysokość | 87,8 cm |
| Sposób montażu | samodzielny montaż |
| Stan produktu | nowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.