Regał otwarty 1d1s sosna vintage, kolekcja Magellan
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regał to wielofunkcyjny mebel, który może stać się wygodną biblioteczką, miejscem na ciekawe dekoracje lub przestrzenią na dokumenty biurowe. Ciekawa forma kolekcji MAGELLAN przypadnie do gustu miłośnikom stylu marynistycznego. Metalowe zdobienia i uchwyty zwiększają atrakcyjność kolekcji i wspaniale odznaczają się na jasnym dekorze sosny vintage. Regały doskonale uzupełniają takie pomieszczenia jak: salon, pokój dzienny, korytarz, sypialnia, gabinet, home office, pokój młodzieżowy, a nawet jadalnia.
Dane techniczne systemu Magellan:
- Korpusy: płyta meblowa laminowana
- Blaty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice kulkowe
- Uchwyty: metalowe, mosiądz
- Dodatkowe okucia narożników: metalowe, mosiądz
* Kolor: sosna vintage
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Metalowe okucia na rogach brył sprawiają, że aranżacje są niebanalne.
+ Oryginalne, mosiężne uchwyty podkreślają charakter mebli.
+ Fronty z listwą MDF podnoszą walor estetyczny tej kolekcji.
+ Kolekcja zaprojektowana z naciskiem na design i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Szerokość | 51,6 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 202,8 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.