ZERO zestaw dwóch ław dąb złoty / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przedstawiony zestaw ław to niewątpliwie praktyczne , a jednocześnie bardzo stylowe rozwiązanie do pokoju dziennego który świetnie sprawdzi się m. in. w pokoju młodzieżowym, salonie biurze czy holu. Dzięki dużej powierzchni blatów stoliki stanowią dodatkowe miejsce do przechowywania. Nieoczywisty wzór, uniwersalny kolor oraz kształt sprawiają, że będą ozdobą każdego wnętrza.
Dane techniczne:
-wymiary: duża - 75/75/41 cm, mała - 56/56/36 cm,
-zestaw 2 ław
-materiał: MDF laminowany / MDF lakierowany / stal malowana proszkowo,
-kolor: dąb złoty - biały - czarny
EAN: 2010001159568
Waga: 16.2 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Nieregularny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb złoty |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 75 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.