ZENGA ława z funkcją czarny / dąb złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na co dzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny. Dodatkowa półka znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym.
Dane techniczne:
- wymiary: 120/60/37 cm,
- materiał: szkło / MDF okleinowany / stal malowana proszkowo,
- kolor: dąb złoty - czarny
EAN: 2010001176992
Waga: 38.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Owalny |
| Materiał | Szkło |
| Kolor blatu | Dąb złoty |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.