YAVA ława dąb naturalny / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to idealne dopełnienie wnętrza pokoju dziennego. Jest zarówno ozdobą pomieszczenia jak i praktycznym meblem. Stolik może pełnić wiele funkcji w tym dekoracyjną. Z racji swoich wymiarów pełni szczególną rolę upiększając pomieszczenie. Dzięki niemu będziesz mógł pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek wokół siebie.
Dane techniczne:
-wymiary: 42/42/49 cm,
-materiał: MDF + okleina naturalna / stal malowana proszkowo,
-kolor: dąb naturalny - czarny
EAN: 2010001169024
Waga: 4.2 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Materiał | MDF + okleina naturalna |
| Kolor blatu | Dąb naturalny |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 42 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.