XENA KWADRAT ława czarny / naturalny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na codzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny. Dodatkowa półka znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym
Dane techniczne:
-wymiary: 60/60/45 cm,
-materiał: MDF okleinowany / szkło / stal malowana proszkowo,
-kolor: dąb naturalny - czarny
EAN: 2010001177036
Waga: 13 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb naturalny |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 60 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.