UNIVERSE ława, stelaż - srebrny, szkło - dymiony
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowa ława to doskonały wybór do każdego pokoju dziennego. Stolik został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nie straci on swojej jakości nawet po wielu latach użytkowania. Blat wykonany jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu jego powierzchnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji, natomiast stelaż wykonany został ze stali chromowanej. Ciekawa i oryginalna forma przyciągają uwagę i stają się dopełnieniem każdego pomieszczenia.
Dane techniczne:
-wymiary: 120/60/45 cm,
-materiał: szkło / stal chromowana,
-kolor: dymiony - srebrny
EAN: 2010001175995
Waga: 24 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | Szkło |
| Kolor blatu | Dymiony |
| Kolor nóg | Srebrny |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.