TYMON ławostół dąb sonoma
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ławostół to funkcjonalna propozycja do pokoju dziennego. Model firmy Halmar sprawdzi się zwłaszcza w niedużych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na dwa osobne meble: ławę i stół. Ławostół został wykonany z laminowanej płyty MDF (blat) oraz litego drewna bukowego (nogi) w przyjemnej, naturalnej kolorystyce, idealnej do rodzinnego wnętrza. Podnośnik pozwala na szybką i łatwą zmianę wysokości mebla, a dodatkowym udogodnieniem jest blat wyposażony w funkcję rozkładania. Ławostół Tymon to idealna propozycja do miejskich mieszkań, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.
Dane techniczne:
- wymiary: 125÷164/65/60÷75 cm;
- materiał: blat - MDF laminowany,
- nogi - drewno bukowe,
- kolor: dąb sonoma
EAN: 2010001148043
Waga: 28.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb sonoma |
| Kolor nóg | Dąb sonoma |
| Długość | 125 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.