TOPIC fotel pracowniczy czarno - popielaty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Fotel biurowy który został zaprojektowany specjalnie z myślą o ludziach ceniących wygodę oraz nowoczesną stylistykę. Mebel posiada możliwość regulacji wysokości siedziska. Ergonomiczne dostosowane jest do anatomicznych potrzeb użytkownika.Fotel stanie się niebanalną ozdobą twojego biura, lub pokoju zapewniając wygodę działania przez wiele godzin. To funkcjonalne rozwiązanie dostosowane do współczesnego stylu pracy.
Dane techniczne:
-wymiary: 60/94-104/45-55 cm,
-mechanizm podstawowy,
-tkanina / tkanina membranowa,
-kolor: czarno - popielaty
EAN: 2010001166078
Waga: 10 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czerwony / popielaty |
| Mechanizm | Podstawowy |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 94÷104 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 45÷55 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.