TOBY fotel młodzieżowy popielaty / niebieski
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Doskonałą propozycją dla każdego dziecka stanie się nasze regulowany fotel do biurka. Krzesełko na kółkach w zestawieniu z biurkiem będzie niezwykle funkcjonalne, a poza funkcją mebla użytecznego, będzie swoją wygodą umilać czas podczas odrabiania prac domowych. Dzięki swoim kształtom stanie się jednocześnie dekoracją dziecięcego pokoju. Podstawę stanowi stelaż zakończony kółkami, które umożliwiają swobodne przemieszczanie się po pokoju.
Dane techniczne:
- wymiary: 44/52/78-90/41-53 cm,
- mechanizm podstawowy,
- tkanina membranowa,
- kolor: popielato - niebieski
EAN: 2010001176350
Waga: 7.2 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Niebieski |
| Mechanizm | Podstawowy |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 78÷90 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 41÷53 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.