TINA ława czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to idealne dopełnienie wnętrza pokoju dziennego. Jest zarówno ozdobą pomieszczenia jak i praktycznym meblem. Stolik może pełnić wiele funkcji w tym dekoracyjną. Z racji swoich wymiarów pełni szczególną rolę upiększając pomieszczenie. Dzięki niemu będziesz mógł pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek wokół siebie.
Dane techniczne:
- wymiary: 50/42/51 cm,
- materiał: stal malowana proszkowo,
- kolor: czarny
EAN: 2010001156574
Waga: 3.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Owalny |
| Materiał | Metal |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.