SUSANNA zestaw 2 ław, biały marmur/czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowany zestaw ława firmy Halmar stanowi funkcjonalny i atrakcyjny element wyposażenia wnętrza. Obszerne blaty zapewniają wygodę serwowania napoi, przekąsek podczas rodzinnego relaksu przed telewizorem lub wizyty przyjaciół. Takie blaty to również dodatkowe miejsce na wszelkie artykuły, które praktycznie mieć pod ręką - książkę, ulubione czasopismo, a nawet pojemnik z chusteczkami. Stabilna konstrukcja sprawia, że stolik świetnie odnajduje się między innymi we wnętrzach loft.
Dane techniczne:
- zestaw 2 ław,
- wymiary: fi 40/35 cm oraz fi 50/39 cm,
- materiał: MDF okleinowany / stal malowana proszkowo,
- kolor: biały marmur - czarny
EAN: 2010001184607
Dane techniczne
| Kształt blatu | Owalny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Marmur |
| Kolor nóg | Biały |
| Długość | fi 40cm oraz fi 50 |
| Szerokość | fi 40cm oraz fi 50 |
| Wysokość | 35 cm oraz 39 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.