STELLA ława wenge
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to uniwersalny mebel, który wkomponuje się perfekcyjnie we wnętrza w różnych stylach. Blat wykonany z hartowanego szkła to praktyczne rozwiązanie do każdego salonu, łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki przezroczystemu koloru wizualnie nie zmniejsza przestrzeni idealnie dopasowując się do pozostałych w pomieszczeniu mebli. Sprawdzi się zarówno w trakcie przyjęć jak i na co dzień stanowiąc miejsce na przekąski, laptopa, pilot czy miejsce do zabawy. Dodatkowa półka znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym
Dane techniczne:
- ława z pufami;
- wymiary: 120/65/44 cm;
- materiał: szkło / MDF laminowany;
- kolor: wenge
EAN: 2010001031734
Waga: 32.1 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Owalny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Bezbarwny |
| Kolor nóg | Wenge |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.