SOLARIS fotel pracowniczy czarno-popielaty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygodny, idealnie wyprofilowany fotel dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Z fotelem tym, będziesz mógł skupić się na zadaniach, jakie masz do wykonania, a dyskomfort i ból pleców odejdą w zapomnienie. Mebel wykonany został z trwałych, łatwych w czyszczeniu materiałów, o szerokiej, stabilnej podstawie z kółkami, które umożliwiają przesuwanie. Kształt fotela jest wyprofilowany tak, by zapewnić najwyższy komfort siedzenia. Mechanizm TILT umożliwi bujanie się na fotelu oraz blokadę oparcia w pozycji pionowej.
Dane techniczne:
-mechanizm TILT,
-wymiary: 58/62/116-124/42-50 cm,
-materiał: tkanina membranowa / siatka,
-kolor: czarno-popielaty
EAN: 2010001148845
Waga: 12.3 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Mechanizm | Tilt |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 58 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 116÷124 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 42÷50 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.