SERAFIN ławostół kolor dąb sonoma
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ławostół to funkcjonalna propozycja do pokoju dziennego. Model firmy Halmar sprawdzi się zwłaszcza w niedużych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na dwa osobne meble: ławę i stół. Ławostół został wykonany z laminowanej płyty MDF w przyjemnej, naturalnej kolorystyce, idealnej do rodzinnego wnętrza. Podnośnik pozwala na szybką i łatwą zmianę wysokości mebla, a dodatkowym udogodnieniem jest blat wyposażony w funkcję rozkładania. Ławostół Serafin to idealna propozycja do miejskich mieszkań, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.
Dane techniczne:
- wymiary: 80-160/80/53-79 cm,
- ławostół rozkładany,
- materiał: płyta meblowa okleinowana,
- kolor: sonoma oak
EAN: 2010001163077
Waga: 46 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor blatu | Dąb sonoma |
| Kolor nóg | Dąb sonoma |
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.