SAVANA ława biało-czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to uniwersalny mebel, który wkomponuje się perfekcyjnie we wnętrza w różnych stylach. Blat wykonany z hartowanego szkła to praktyczne rozwiązanie do każdego salonu, łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki przezroczystemu koloru wizualnie nie zmniejsza przestrzeni idealnie dopasowując się do pozostałych w pomieszczeniu mebli. Sprawdzi się zarówno w trakcie przyjęć jak i na codzień stanowiąc miejsce na przekąski, laptopa, pilot czy miejsce do zabawy.
Dane techniczne:
-wymiary: 110/60/45 cm,
-materiał: szkło / MDF lakierowany,
-kolor: biało-czarny
EAN: 2010001041795
Waga: 39 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | MDF lakierowany |
| Kolor blatu | Bezbarwny |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.