SABROSA zestaw 2 ław stelaż - czarny, blat - dąb złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przedstawiony zestaw ław to niewątpliwie praktyczne , a jednocześnie bardzo stylowe rozwiązanie do pokoju dziennego który świetnie sprawdzi się m. in. w pokoju młodzieżowym, salonie biurze czy holu. Dzięki dużej powierzchni blatów stoliki stanowią dodatkowe miejsce do przechowywania. Nieoczywisty wzór, uniwersalny kolor oraz kształt sprawiają, że będą ozdobą każdego wnętrza.
Dane techniczne:
-zestaw 2 ław,
-wymiary: 100/50/45 cm oraz 80/50/40 cm,
-materiał: MDF laminowany / stal malowana proszkowo,
-kolor: dąb złoty - czarny
EAN: 2010001170624
Waga: 18.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb złoty |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.