Regał biurowy do salonu na segregatory i książki OLA dąb artisan 56 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regał biurowy do salonu, pracowni, sypialni na segregatory i książki OLA 56 cm dąb artisan
Regał wyprodukowano wyłącznie z markowych komponentów. Stosujemy trwałe i solidne elementy montażowe oraz akcesoria które wytrzymają wieloletnie użytkowanie.
✅ Informacje dodatkowe:
✔ klasyczny wygląd
✔ pięć półek
✔ podwyższona odporność na zarysowania
✔ korpus w kolorze dąb artisan
✔ dostępne inne wersje regału OLA
Regał do samodzielnego montażu z czytelną instrukcją.

✅ Wymiary:
✔ szerokość 56 cm
✔ wysokość 170 cm
✔ głębokość 20 cm

✅ Materiał.
Korpus wykonano z płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm w kolorze dąb artisan. Plecy zrobiono z płyty HDF 3 mm.

✅ Obrzeża.
Krawędzie płyty są oklejone PCV odpornym na wilgoć i zarysowania.

Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Dąb artisan |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 56 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.