Regał biurowy do salonu na segregatory i książki M biały 30 x 40 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regał biurowy do salonu, pracowni, sypialni na segregatory i książki M biały 30 x 40 cm
Regał na segregatory i książki to doskonałe rozwiązanie do biur lub pomieszczeń domowych. Klasyczny wygląd i funkcjonalność spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.
✅ Informacje dodatkowe:
✔ klasyczne wzornictwo
✔ pięć wytrzymałych półek
✔ dopasowany do segregatorów biurowych
✔ podwyższona odporność na zarysowania
✔ nóżki w kolorze czarnym 3 cm
✔ korpus w kolorze biały mat
✔ dostępne inne wersje regału M
Regał do samodzielnego montażu z czytelną instrukcją.

✅ Wymiary:
✔ szerokość 30 cm
✔ wysokość 182 cm
✔ głębokość 40 cm
✔ odległość miedzy półkami 33 cm

✅ Materiał.
Korpus wykonano z płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm w kolorze biały mat. Plecy zrobiono z płyty HDF 3 mm.

✅ Obrzeża.
Krawędzie płyty są oklejone PCV odpornym na wilgoć i zarysowania.


Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 182 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.