Regał biurowy do salonu na segregatory i książki BASIA biały 40 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regał biurowy do salonu, pracowni, sypialni na segregatory i książki BASIA biały 40 cm
Regał na segregatory i książki to doskonałe rozwiązanie do biur lub pomieszczeń domowych. Klasyczny wygląd i funkcjonalność spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.
✅ Informacje dodatkowe:
✔ klasyczny wygląd
✔ pięć półek
✔ podwyższona odporność na zarysowania
✔ korpus w kolorze biały mat
✔ dostępne inne wersje regału BASIA
Regał do samodzielnego montażu z czytelną instrukcją.

✅ Wymiary:
✔ szerokość 40 cm
✔ wysokość 176 cm
✔ głębokość 30 cm
✔ odległość miedzy półkami 32,5 cm

✅ Materiał.
Korpus wykonano z płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm w kolorze biały mat. Plecy zrobiono z płyty HDF 3 mm.

✅ Obrzeża.
Krawędzie płyty są oklejone PCV odpornym na wilgoć i zarysowania.


Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 176 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.