REG19 regał dąb sonoma / czarny (1p=1szt)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EAN: 2010001179283
Waga: 21.4 kg
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Dąb sonoma / czarny |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.